E-Sklep

Zestaw prezentowy z „przymrużeniem oka”

40,00

Zestaw składa się z dwóch wyjątkowych książek, które razem lub osobno staną się doskonałym prezentem dla każdego faceta i babeczki, którzy potrafią nie patrzeć na siebie zbyt poważnie.

Książki do kupienia w komplecie lub osobno, uprzednio prosimy o kontakt na maila – esklep@fundacjafaza.pl

1. The Playbook – Cena 25 zł.
2. Limeryki nieco pikantne – Cena – 25 zł.

Na stanie

Kategorie: ,

1. The Playbook
“Od zarania dziejów człowiek szukał odpowiedzi na najbardziej podstawowe pytania: „Dlaczego tu jestem… dlaczego nie … panienek?” Poszukiwań nadszedł kres! Teraz, z pomocą The Playbook, będziesz w stanie zbliżyć się do każdej pięknej kobiety, odkryć jej najskrytsze pragnienia i nakłonić do spędzenia z tobą romantycznego wieczoru we dwoje. Opanujesz ponad 75 technik uwodzenia, opracowanych przez guru podrywu i wszechstronnego, dobrego faceta Barney’a Stinson’a, które zmienią Cię w prawdziwego kobieciarza.”

2. Limeryki nieco pikantne
“Limeryki nieco pikantne, to zupełnie co innego niż jajeczko częściowo nieświeże. Bo choć w modzie są sprawy i rzeczy ekstremalne, poezja odlotowa i czad – to warto czasami wyjąć pilniczek i przytępić sobie lwi pazur wszechogarniającego radykalizmu. Dlatego też nie ma w tym zbiorku limeryków nader, czy też nadzwyczaj pikantnych, a właśnie nieco pikantne”.

usercart