coffeeFAZA

CoffeeFAZA to nowa przestrzeń na mapie Bielska-Białej, która wyrobi w Was zdrowy nawyk relaksu i chwili wyciszenia. Pierwsza kawiarnia w duchu zero waste, bo warto DBAĆ o środowisko, OGRANICZAĆ zakupy i WYBIERAĆ ŚWIADOMIE dla dobra planety i zwierząt. Pozwól sobie na odrobinę odpoczynku i zafundują najbardziej slow coffee w samym centrum miejskiego zgiełku.

W co wierzymy

DBAJ. OGRANICZAJ. WYBIERAJ ŚWIADOMIE. Jednorazowe opakowania, resztki jedzenia, tony plastiku i niekończące się strumienie toksycznych środków czystości?! My mówimy NIE! Sprzeciwiając się tym stereotypom, chcemy pokazać, że lokale gastronomiczne w duchu zero waste to nie tylko potrzebny, ale konieczny krok w stronę walki o kondycję naszej planety. To także oszczędności, a co za tym idzie również zysk. Wielorazowe opakowania, fusy z kawy, które można wykorzystać do domowych peelingów, zniżki na kawę z własnym kubkiem i inne zmiany nawyków, to dobry początek do lepszego życia.
Kawiarnia? Nie tylko:) Śledź naszego fanpage’a, zajrzyj do naszej sekcji Co robimy, lub Blog, by zapoznać się ze wszystkimi naszymi wydarzeniami, warsztatami i wykładami zero waste. Czekamy i jesteśmy dla Was;)

Adres i kontakt

Kawiarnia Bielsko-Biała

43-300  ul. Norberta Barlickiego 11

Zadzwoń

+48 517 888 733

2020 © Fundacja FAZA
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na przetwarzanie ciasteczek (cookies). Zakres przetwarzanych danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem