Charity Shop - czym jest?

Czy wiesz, że istnieje takie miejsce, gdzie znaleźć można prawdziwe skarby i jednocześnie pomagać potrzebującym? Jeśli nie, to zapraszamy do naszych Charity Shopów! Czym są sklepy charytatywne, zapytacie? To takie miejsca, gdzie przynosicie już niepotrzebne Wam rzeczy w dobrym stanie, a ktoś inny je kupuje. Proste, bo takie rozwiązania są najlepsze. Cała idea opiera się na przekazywanych przez Was rzeczach-darach, które tak chętnie zostawiacie w naszych sklepach. Czyste i zadbane ubrania, torebki, buty, płyty z muzyką, filmy, ceramika, biżuteria, elektronika i wiele innych skarbów, których już nie potrzebujecie, a które mogą przydać komuś innemu i przy okazji stać się cegiełką zapewniającą wsparcie dla zwierząt oraz ochrony środowiska.
PODARUJ
KUPUJ
POMAGAJ
Za małe ubrania? Torebka z głębi szafy? Przeczytana książka? Nieużywany komplet filiżanek? Komuś mogą przydać się Twoje rzeczy, nie wyrzucaj! Przyjdź do FAZY, zostaw wszystko, czego już nie potrzebujesz, dając rzeczom drugie życie.
Wpadłeś do nas zostawić kilka ciuszków? Piękną nieużywaną zastawę stołową? A może odwiedziłeś nas zobaczyć co nowego? Bez względu na cel wizyty właśnie wpadł Ci w oko ręcznie malowany wazon i bez większego zastanowienia, postanowiłam go kupić. Nie tylko właśnie dałeś drugie życie niechcianej już rzeczy, ale za naszym pośrednictwem wsparłeś jedną z organizacji w swojej okolicy, która ratuje życie zwierzętom.
Sklepy charytatywne to nie tylko miejsca, ale też idea, która niesie pomoc i buduje świadomość życia zero waste. Nie każdy z nas, może być wolontariuszem w schronisku dla zwierząt, albo działać aktywnie na rzecz ochrony środowiska. Z nami jednak możesz dokonywać swoich zakupów świadomie i wybierać rzeczy, które pomogą wspierać zwierzęta.

Daromat

Chcesz pomagać, ale nie wiesz, od czego zacząć? Chcesz zorganizować w swojej firmie, szkole, miejscu pracy, wśród znajomych zbiórkę rzeczy do FAZA Charity Shop? To możliwe, prześlemy Wam plakaty o takiej akcji, zorganizujemy zbiórkę i pomożemy w odbiorze darów.
Czy są jakieś ograniczenia? Tylko kilka, po pierwsze, wszystkie rzeczy muszą być czyste i w dobrym stanie. Nie przyjmujemy rzeczy nieatestowanych np. zabawek dla dzieci bez znaku CE, zepsutych lub niekompletnych oraz rzeczy osobistych jak np. bielizna, ręczniki, pościel etc., chyba, że są to rzeczy nowe z metkami. Masz pytania? Chętnie podpowiemy, czy rzeczy, które chcesz nam przekazać, będą w stanie ucieszyć nowego właściciela. Dzwoń, pisz, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Nasze sklepy

Sklep Katowice

40-035  Plac Miarki 1

Zadzwoń

+48 517 888 733

Sklep Bielsko-Biała

43-300  ul. Norberta Barlickiego 11

Zadzwoń

+48 502 503 993

2020 © Fundacja FAZA
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na przetwarzanie ciasteczek (cookies). Zakres przetwarzanych danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem